Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

Şirketlere rekabet avantajı sağlamada en önemli faktörün insan kaynağı olduğunun bilinciyle, yetenekli çalışanların, en etkin seçme - yerleştirme ve yetenek yönetimi süreçleri uygulamaları ile aramıza katılmasını sağlayarak, tüm çalışanlarımızın üyesi olmaktan mutluluk duyacağı bir çalışma ortamı oluşturmak istemekteyiz.

İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; Katılımcılığı arttıran, yetenekleri geliştiren, işgücü kalitesini yükselten, zevkli, özgür ve onurlu bir çalışma ortamının yaratılması için gerekli çalışmaları yapmaktır.

Amacımız ise kurumumuzun değerlerini benimseyen, aidiyet duygusu yüksek, verimli çalışmayı amaç edinmiş, alanında yetkin, gelişime açık ve istekli, ekip çalışmasına her şartta uyum sağlayabilecek insan kaynakları profilini oluşturmak ve korumaktır. Çalışanların kişisel hedefleri ile kurum hedeflerinin örtüşmesi prensibini benimseyerek; çalışanlarla sıcak ve açık iletişim kurmak temel hedefimizdir.

 

EĞİTİM VE GELİŞİM

Eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz ile kurumumuzun hedefleri doğrultusunda, çalışanların yetkinliklerinin geliştirilmesi, iş ve  teknik bilgilerinin artırılması hedeflenir. Bu kapsamda Kargom Sende çalışanlarımızın iş süreçlerinde ve kişisel gelişimlerinde fark yaratacak eğitim ve gelişim programları grubumuzun İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim bölümü tarafından hazırlanır.

KARGOMsende çalışanlarımız, ihtiyaç duydukları tüm eğitim programlarına gelişim planları kapsamında katılabilirler.

 

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Eğer grubumuz bünyesinde bir kariyer hedefiniz var ise, işin yetkinliklerini tam olarak karşıladığını düşünen performansı ile fark yaratacak tüm adaylar; tarafımıza iş başvurusu yapabilirler.

Takımımızda yer alacak yeni üyelerimiz, yetenekleri, tecrübeleri ve pozisyon uygunlukları göz önünde bulundurarak değerlendirilmektedirler.

Sizleri; çalışırken kendinizi değerli hissedeceğiniz, başarılarınızla gurur duyulan, kişisel ve mesleki sürekli gelişimin amaçlandığı sıcak ve samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz ve cv'nizi ik.destek@kargomsende.com adresine bekliyoruz.