KARGOMsende logo

Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız !

Gönderi takip numaranızı(17 rakamdan oluşmaktadır. Örneğin: 11231231231231231) satıcı firma ile paylaştığınız cep telefonunuza ilettiğimiz SMS içeriğinden kolayca öğrenebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için, satıcı firmayla paylaştığınız cep telefonunuzun güncelliğini kontrol etmenizi rica ederiz.

İlave sorularınız iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

www.kargomsende.com

📞 Müşteri Hizmetleri Hattı: 08505773333

Takip link: Satıcı firma ile paylaştığınız cep telefonunuza SMS ve E-POSTA aracılığıyla ilettiğimiz takip linkinden gönderinizin durumunu sorgulayabilir, istediğiniz zamana/kişiye/adrese teslimat sağlatabilir ve dağıtımdaki gönderinizi harita üzerinden canlı takip edebilirsiniz.

www.kargomsende.com: Gönderi takip numaranızla ana sayfada yer alan ‘'Gönderi takip sorgulama’' alanından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Hattı: 📞 0850 577 33 33 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak müşteri deneyim ekibimiz ile iletişime geçebilir ve gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

KARGOMsende Destek Hattı: Satıcı firma ile paylaştığınız cep telefonunuza SMS ve E-POSTA aracılığıyla ilettiğimiz takip linkinden KARGOMsende destek hattımızla iletişim geçerek gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ilinde KARGOMsende hızı ve güvenirliliği ile hizmetinizdeyiz!

Hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 ila 18:00 arası dağıtım yapıyoruz fakat bölgesel farklılıklar ve teslimat bekleyen gönderi durumuna göre mesaimiz ileri bir saate kadar da devam edebilmektedir.

📞 0850 577 33 33 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı hafta içi ve cumartesi günü 08:30 ila 20:30 arasında arayarak müşteri deneyimi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

- Belirttiğimiz zaman ve saat aralığında ziyaret edip teslimatı gerçekleştirerek tüm gün kargo beklemeye son veriyoruz!

- Uçtan uca online altyapımız ve rota optimizasyonumuz sayesinde heyecanla beklediğiniz gönderinizi tam zamanında size ulaştırıyoruz.

- Gönderinizi dağıtıma çıkarttığımızda harita üzerinden canlı takip etme imkanı sunuyoruz!

- Kontrol artık sizde! İstediğiniz KİŞİYE/ADRESE/ZAMANDA teslimat sağlıyoruz!

- Özel yazılıma sahip el terminalleri, akıllı paletler ve tam otomatik operasyon merkezi desteğiyle her an kontrol altında hızlı, hasarsız ve eksiksiz olarak teslimat gerçekleştiriyoruz.

- Dağıtım sorumlumuz KARGOMsende okulunda eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifika sahibi olarak uzman saha ekibimize katılır ve sizi adresinizde ziyaret eder.

- Değerli birer emanet kabul ettiğimiz gönderileriniz için güvene dayalı bir hizmet anlayışı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti birincil önceliğimiz…

Gönderinizin tahmini teslimat tarihini; satıcı firma ile paylaştığınız cep telefonunuza SMS ve E-POSTA aracılığıyla ilettiğimiz takip linkinden veya www.kargomsende.com adresimizden öğrenebilirsiniz.

Dağıtıma çıkarttığımız gönderiniz için, adresinizi ziyaret edeceğimiz saat dilimini, SMS ve E-POSTA aracılığıyla sizinle paylaşıyor tüm gün kargo bekletmiyoruz.

Endişelenmeyin, adresinizi yeniden ziyaret edeceğiz.

Dilerseniz; takip linkinden "Başkasına Teslim Edilsin, Başka Zaman Gelsin, Başka Adrese Gelsin" hizmetlerimizden faydalanarak teslimat zamanını, adresini veya teslim edilecek kişiyi kolayca değiştirebilirsiniz.

KARGOMsende olarak sizin ve çalışanlarımızın sağlığını ve gönderilerinizin güvenli teslimatını önemsiyoruz. Bu süreçte fiziksel teması azaltmak amacıyla "Temassız Teslimat kodu" veya "TC kimlik numarası (TCKN)" kullanımı ile teslimat yapıyoruz. "Temassız teslimat kodunuzu", gönderinizi dağıtıma çıkarttığımızda SMS ve E-POSTA aracılığıyla ileteceğiz.

Gönderilerinizi "Temassız teslimat kodu’’ veya "TCKN" kullanmadan teslim almak istiyorsanız ilettiğimiz takip linkinden bu seçimi onaylamanız gerekmektedir.

Elbette! 📞 0850 577 33 33 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı ile iletişime geçerek takip linkine yeniden ulaşabilirsiniz.

Dağıtım sorumlumuz teslimat anında "temassız teslimat kodunuzu" sistem üzerinden size yeniden iletebilir. Teslimatın güvenliği açısından temassız teslimat kodunuzu başkasına teslim edilsin hizmetimizde seçeceğiniz kişi dışında kimseyle paylaşmamanızı rica ederiz.

Tabi ki, Kontrol sizde! Adresinizi aynı il içinde ve 1 kez değiştirebilirsiniz.

Takip linkinden "Başkasına Teslim Edilsin" hizmetimizi seçerek ilgili kişi ile temassız teslimat kodunuzu paylaşabilir veya ilgili kişinin TCKN kullanımı ile teslim edilebilir.

Başka Zaman Gelsin: Takip linkinden "Başka Zaman Gelsin" hizmetimizi seçerek arzu ettiğiniz tarihte gönderinizi teslim alabilirsiniz. Bu kolaylığı takip linki veya müşteri hizmetleri hattımız aracılığıyla 2 kez gerçekleştirme imkanı sunuyoruz!

Başkasına Teslim Edilsin: Takip linkinden "Başkasına Teslim Edilsin" hizmetimizi seçerek ilgili kişi ile temassız teslimat kodunuzu paylaşabilir veya ilgili kişinin TCKN kullanımı ile teslim edilebilir.

Başka Adrese Gelsin: Takip linkinden "Başka Adrese Gelsin" hizmetimizi seçerek adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; adresinizi aynı il içinde ve 1 kez değiştirebilirsiniz.

Tabi ki, Kontrol sizde! Takip linkinden "Başka Zaman Gelsin" hizmetimizi seçerek arzu ettiğiniz tarihte gönderinizi teslim alabilirsiniz. Bu kolaylığı takip linki veya müşteri hizmetleri hattımız aracılığıyla 2 kez gerçekleştirme imkanı sunuyoruz!

Gönderinizin, satıcı firma tarafından henüz bize teslim edilmediği anlamına gelmektedir. Satıcı firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderinizi teslim aldığımızda gönderi takip numaranızı SMS ve E-POSTA aracılığıyla ileterek sizi bilgilendireceğiz.

Gönderinizin dış ambalaj bütünlüğünü kontrol edebilirsiniz. Gönderinizin/Siparişinizin içeriği ile ilgili konuları satıcı firmayla görüşmeniz gerekmektedir.

Takip linkinden "Teslim almak istemiyorum" hizmetimizi seçebilirsiniz.

Dağıtım Merkezinden(Şubeden) teslimat gerçekleştirmiyoruz. Gönderinizi, sizi yormadan belirttiğimiz zaman ve saat aralığında adresinize teslim ediyoruz.

KARGOMsende, 60 yıllık dağıtım altyapısı ve tecrübesinden aldığı güvenle, kısa sürede son teknoloji ile zenginleştirdiği alt yapısını kullanarak sadece online satıcılara hizmet veren Türkiye’nin en etkin e-ticaret dağıtım modelini oluşturmuştur.

Harita üzerinden canlı takip ederken dağıtım sorumlumuza "Zile basmayınız" notunuzu iletebilirsiniz.

Tabi ki, düşünceleriniz bizim için çok değerli! Gönderinizi teslim ettiğimizde SMS ve E-POSTA aracılığıyla ilettiğimiz değerlendirme linkinden görüş, öneri veya taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim kanallarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

https://www.kargomsende.com/bize-ulasin adresimizden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

https://www.kargomsende.com/acente-basvurusu adresimizden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.