Hakkımızda


Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş. olarak 1.350 araç ile,  81 il, 700 ilçedeki 25 binden fazla satış noktasına her gün 70 bin km den fazla yol kat ederek gerçekleştirdiğimiz dağıtım tecrübemizi elektronik ticaret alanına da aktarmaya başladık.

Tüm Türkiye 'de, 5 bölge müdürlüğü ve 160 dağıtım merkezimizle; son teknoloji ile zenginleştirilmiş alt yapımızı kullanarak 81 ilde gönderilerin müşterinin istediği adrese, istediği kişiye ve istediği zamanda teslimatını sağlayarak yeni nesil kargoculuk deneyimini sunmak için Kasım 2020'de yola çıktık.

 

VİZYON

Müşterilerimizin gönderilerini değerli birer emanet kabul ederek, onlara yeni nesil bilişim teknolojilerinin avantajlarını güvene dayalı bir hizmet anlayışıyla sunmayı ve kendi faaliyet alanımızda ilk tercihleri olmayı hedefliyoruz.

 

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere hızlı, etkin, eksiksiz ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak;  insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kişiye özel entegre çözümler üretmek ve 7/24 sunmak misyonuyla çalışıyoruz.