KARGOMsende Logo
Kargo Taşımacılığı
60 + Yıllık Tecrübe

81 İlde Yeni Nesil Dağıtım Hizmeti

E-ticaret satışı yapan firmalara, doğuştan dijital yeni nesil dağıtım hizmeti veriyoruz. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’nin 1.350 araçlık filosuyla, 81 ilde 25 binden fazla satış noktasına, her gün 70 bin km’den fazla yol kat ederek gerçekleştirdiği yarım asrın üzerindeki dağıtım tecrübesinden aldığımız güç ile “sektördeki en iyi müşteri deneyimini” rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız.

Tüm Türkiye 'de, 5 bölge müdürlüğü, 145 dağıtım merkezi ve son teknoloji ile zenginleştirilmiş alt yapımız kanalıyla, gönderilerin alıcıların istediği adrese, istediği kişiye ve istediği zamanda teslimatını sağlayarak yeni nesil dağıtım hizmeti sunmak için Kasım 2020'de yola çıktık.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gönderilerini değerli birer emanet kabul ederek, onlara uçtan uca online teknolojik altyapımızın avantajlarını güvene dayalı bir hizmet anlayışıyla sunmayı ve kendi faaliyet alanımızda ilk tercihleri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere hızlı, hasarsız, eksiksiz ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak; insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kişiye özel entegre çözümler üretmek ve 7/24 sunmak misyonuyla çalışıyoruz.