KARGOMsende logo
Kargo Taşımacılığı
60 + Yıllık Tecrübe

81 İlde Yeni Nesil Dağıtım Hizmeti

E-ticaret satışı yapan firmalara, doğuştan dijital yeni nesil dağıtım hizmeti veriyoruz. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’nin 1.350 araçlık filosuyla, 81 ilde 25 binden fazla satış noktasına, her gün 70 bin km’den fazla yol kat ederek gerçekleştirdiği yarım asrın üzerindeki dağıtım tecrübesinden aldığımız güç ile “sektördeki en iyi müşteri deneyimini” rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız.

Tüm Türkiye 'de, 5 bölge müdürlüğü, 145 dağıtım merkezi ve son teknoloji ile zenginleştirilmiş alt yapımız kanalıyla, gönderilerin alıcıların istediği adrese, istediği kişiye ve istediği zamanda teslimatını sağlayarak yeni nesil dağıtım hizmeti sunmak için Kasım 2020'de yola çıktık.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gönderilerini değerli birer emanet kabul ederek, onlara uçtan uca online teknolojik altyapımızın avantajlarını güvene dayalı bir hizmet anlayışıyla sunmayı ve kendi faaliyet alanımızda ilk tercihleri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere hızlı, hasarsız, eksiksiz ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak; insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kişiye özel entegre çözümler üretmek ve 7/24 sunmak misyonuyla çalışıyoruz.

DEĞER ÖNERİSİ
Altmis Yildan Beri Kargocu

60 yıllık dağıtım tecrübesinden aldığı güvene dayanarak; son teknolojiyle zenginleştirilmiş alt yapısı, ayrıcalıklı hizmetleri ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti önceliğiyle oluşturulan, Türkiye’nin 81 ilinde en etkin, yeni nesil e-ticaret dağıtım modeli.

Tam Otomatik Operasyon Merkezi

Tam otomatik operasyon merkezinde gönderileri hatasız ve hızlı ayrıştırma. Akıllı paletler ve minimum elleçleme ile hasarsız ve eksiksiz teslimat.

Tam Entegrasyon, Yönlendirme

Tam entegrasyon, yönlendirme, rekabetçi fiyatlar ve firmalara özel çözümler.

81 ilde canlı takip

81 ilde CANLI TAKİP ve TAHMİNİ VARIŞ ZAMANI bildiren İLK ve TEK firma

81 ilde canlı takip

Uçtan uca online altyapı, rota optimizasyonu ve özel yazılıma sahip el terminalleri sayesinde tam zamanında teslimat.

7/24 Destek Hattı

Uzman saha ekibi ve fonksiyonel müşteri hattı.