KARGOMsende logo

KARGOMsende Kapıdan Kolay İade

HAYATINI KOLAYLAŞTIR
KAPIDAN KOLAY İADE İLE TANIŞ 

Aldığınız hizmetin hayatınızı kolaylaştırıyor olmasını önemsiyoruz. Bu nedenle kapıdan iade hizmetimiz ile sizi tanıştırmak istiyoruz. 

Artık iade işleminiz için şubeye gitmeniz gerekmiyor.  Ürünü aldığınız markanın uygulaması ya da web sitesine girin. İade işlemlerinden işleminizi yapın ve sonrasını bize bırakın! 

Siz iade talebi oluşturduğunuzda bu talep ürünü aldığınız firma tarafından KARGOMsende’ye iletilir. 

KARGOMsende size bir mesaj gönderir 

İade talebiniz KARGOMsende ye ulaştığında. Teknolojik alt yapımızın desteklediği  rotalama programı size en kolay ulaşabileceğimiz rotalamalayı yapar. Rotalama yaparken o gün içerisinde dağıtım ekibinin gideceği yerlerin haritalarına ve trafik durumuna göre size ulaşabileceği zaman aralığını belirler ve size bir mesaj ile bilgilendirme yapar ve sizde planlarınızı buna göre yapabilirsiniz. İsterseniz canlı takip programımızdan sizi ziyaret edeceğimiz zamanı planlayabilir, başka bir gün seçebilirsiniz.

KARGOMsende dağıtım uzmanı ürününüzü teslim aldığı zaman sistem size bir mesaj iletir.  Aynı zamanda ziyaretin gerçekleştirildiğine dair dağıtım uzmanımız bir fotoğraf çeker. Paketinizi teslim alır. Görüntülü ve yazılı tutanak ile ürünü aldığınız markaya iadesini yaparız.  Sonraki süreçler ürün aldığınız markanın operasyonu tarafından yürütülmektedir.  

İlk ziyaretimizde adresinizde bulunamadıysanız. Sizi tekrar ziyaret edeceğimize dair bilgi mesajımızı iletiyoruz.  Ve tekrar ziyaretinize gelerek ürünü teslim alıyoruz.